Comments

ДНЗ 3 — 6 коментарів

 1. Чудовий садочок!!!!!!!!!!!!! такого садочка як наш ще треба пошукати . Це домівка для всіх дітей вони як рідна родина!! А якщо нашій Владі шановній потрібна земля так Умань велике місто щасливої дороги! Залиште садок у спокої! Те що показують куди його хочуть перевести так то далеко не ті умови! ШАНОВНІ які робили ту статтю де ви набрали таких гарних фото в якомусь іншому садочку??? Ви батьками не закриєте роти вони будуть боротись за садок №3. Те що на сайті Управління освіти ви закрили доступ до коментарів це не означає що вам це допоможе! А те що ви вилілили 90тис. на садок в інтернаті то це що немає за що директору школи-інтернат добудувати собі дім?? Залиште садок в спокої наші діти себе там добре почувають!!!!

   
 2. Ніяких з вище описаних проблем: (Придбання спортивного обладнання – Оброблення даху вогнетривким засобом) немає крім непорозумінням з начальником відділа освіти Уманської міської ради Мельник О.І. яка нечує тай нехоче чути прохання батьків по відмові по переведенню ДЗН№3 на територію школи-інтернат. Чудовий садочок який розташований поруч “Софіївки”в парковій зоні та затишному місці, яке багатьом не дає спокою.

   
 3. Д/з №3 відвідувала я і двоє моїх доньок. Це наш рідний дім, чудовий колектив професіоналів, з допомогою яких діти успішно навчаються в школі. До того ж садочок розташований в затишному місці, яке багатьом не дає спокою. Як можна залишлти такий великий район без д/з? Коли Ви, шановні чиновники, подумаєте про дітей та їх батьків? Коли ця ідея залишить Ваші голови назавжди? Маленькі групи та майданчики не впливають на прекрасне відношення до дітей і якісне надання освітніх послуг. Дякуємо всім , хто працює в цьому садочку. А матеріальні проблеми завжди можна вирішити.

   
 4. Дуде хороший, я б сказала домашній. затишний садочок. Чудовий колектив і керівник. Діти перебувають в оздоровчій зоні, що не може не подобатись батькам. Не можна ні в якому разі позбавляти діток можливості жити і розвиватись у парковій зоні. Не закривати і критикувати потрібно, а якісно профінансувати, щоб осучаснити вміст!!!!

   
 5. Підтримую . Чудовий садочок. Комусь знадобилось місце. Залиште будь ласка в спокої наш садочок.

   
 6. Дуже хороший,чистий, що немало важно теплий садочок де поряд немає проїжжой частини, за рахунок того що рядом Софіївський парк свіже та чисте порвітря. А що до майданчиків для гри то я би хотіла побачити де в м.Умань є хочаб один садочок з гарними оновленими майданчиками. Хтось поклав око на гарну місцину біля Софіївського парку тай садочок нажаль вже став старим та тісним.

   

Напишіть свій коментар